• Herkese ÜCRETSİZ Exper TABLET PC
  • Elektronikkitapcı AÇILDI..!
  • Eğitime 300 Bin Soruluk Doping Geliyor...
  • eğitimde fatih projesi referans web sitesi açıldı

Sıkça Sorulan Sorular Büro Memur-Sen    
  
Sendika Üyelerine Özel Kampanya
SIKÇA SORULAN SORULAR
A. Kampanyaya kimler katılabilir?
Kampanyaya yalnızca Büro Memur-Sen ve Bem-Bir-Sen üyeleri veya yeni üye olan çalışanlar katılabilir. Üye olmak için detaylı bilgiye www.724okul.com adresinden ulaşılabilir.
B. Kampanyadan faydalanmak için ne yapmak gereklidir?
Büro Memur-Sen ve Bem-Bir-Sen şube başkanlıklarından ücretsiz olarak alınacak olan “Doping Kart” ile www.724okul.com web sitesinde üyelik oluşturulacak ve bu üyelik kartı üzerindeki şifre ile www.elektronikkitapci.com adresinde Büro Memur-Sen ve Bem-Bir-Sen üyelerine özel tanımlanmış, indirimlerden faydalanabileceklerdir.
C. Kampanya süresi ve sınırlama var mı?
Kampanyadaki avantajlı ürünler 30 Ekim 2012 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya sendikaya özel üretilen 20.000 adet Tablet Bilgisayar ile sınırlıdır.
Üyelerin ihtiyaçlarına göre iki farklı Tablet Bilgisayar Fırsatı sunulmuştur.
Fırsat 1: 329TL
1. 120 tl değerinde 1 yıllık EVDE OKUL ONLINE EĞİTİM sistemi
2. EXPER ANDROID 7” TABLET PC
3. Vodafone Net Biri ADSL 12 AY internet aboneliği
4. 140 yayınevine ait 4000 çeşit kitapta %50 ’ye varan indirim
5. EXPER marka bilgisayar ürünlerinde %20 ekstra indirim
Fırsat 1 için sadece yapmanız gereken www.elektronikkitapci.com web adresinden ister banka veya ptt havale ile, ister sanal post tan kredi kartı ile güvenli ödeme yaparak veya isterseniz mail order formu doldurarak anlaşmalı kredi kartlarından 12 ay taksit ve taksit erteleme fırsatlarından yararlanabilirsiniz.Ardından Fırsat 1 deki ürünler istediğiniz adrese aynı gün kargolanır. ( Kargo ücreti olan 6 TL alıcıya aittir.)
Fırsat 2:
1. 120 tl değerinde 1 yıllık EVDE OKUL ONLINE EĞİTİM sistemi
2. EXPER ANDROID 7” TABLET PC
3. 140 yayınevine ait 4000 çeşit kitapta %50 ’ye varan indirim
4. EXPER marka bilgisayar ürünlerinde %20 ekstra indirim
Bu Avantaj ve Ürünlerin Hepsine Hemen Sahip Olmak İçin Yapılması Gereken ;
Vodafone 3G Mobil internet paketi için ayda, 39 tl yerine 29 tl’ye 24 ay taahüt vererek ABONE olmak,
Vodafone Net Biri ADSL için ayda 29 tl Kampanyasına 12 ay taahüt vererek ABONE olmak.
C. Bütün bu avantajlara kaç günde sahip olabilirim?
· Sendika temsilcileri vasıtasıyla Mevcut üye ve yeni üye olanlara DOPİNG KART Evde Eğitim Online Ders Destek Sistemi ÜCRETSİZ aktivasyon kartları dağıtılacaktır.30 Ekim 2012 tarihine kadar ücretsiz kullanılabilecektir.
· Kampanyaya dahil olmak isteyen üyeler, www.724okul.com web sitesindeki Link’ten aldıkları Aktivasyon kodları ile başvuru ve alışveriş yapabilecektir. Ayrıca kampanyaya dahil olan tüm üyelerin Evde Okul Online Eğitim Sistemi 1 yıl süreye uzatılacaktır.
· ADSL ve 3G Mobil İnternet Başvurusu yapan üyelerden, 2 iş günü içerisinde aranarak Telefon onayı alınacak,
· Aktivasyon ve Telefon onayını tamamlayan üyelerin adreslerine 5 iş günü içerisinde ADSL Abonelik Kartları veya 3G Mobil İnternet Abonelik zarfı, Tablet PC, Online eğitim Şifreleri, İndirim şifreleri kargolanacaktır,
· Kargo yetkilisi tarafından ADSL kullanım sözleşmesi veya 24 aylık 3G Mobil İnternet abonelik sözleşmesi imzalatılacaktır.
· Paket içerisindeki aktivasyonlar ile Büro Memur-Sen ve Bem-Bir-Sen üyesi Tablet Pc, Online Eğitim, ADSL ve indirimleri 12 ay süresince kullanabilecektir.
· Üye Online eğitim ve indirimleri 12 ay sonrasında isterse yine Büro Memur-Sen resmi web sitesinden yeni başvuru ile aboneliğini uzatabilecektir.
· Teslimatların tamamı 10 Eylül itibariyle kargo yoluyla sözleşme onaylı olarak yapılacaktır. ( Kargo ücreti olan 6 TL alıcıya aittir.)
“Evde Okul Online Eğitim Sistemi ”
A. “Doping Kart ” nedir?
Kişinin öğrenme becerilerini artıran, Başarı haritasını ve eksiklerini çıkaran, Kişiye özel eğitim yöntemi sunan, ayrıca 7/24 eğitim hizmeti sunan bir evde eğitim sistemidir. “Doping Kart” ile 1000 in üzerinde kitap çeşidi, 300 bin soru, 15 bin sayfa konu anlatımı, 10 bin test, 200 deneme, konu anlatım ve soru çözüm modüllerine daha hızlı ulaşıp daha hızlı öğrenebiliriz.
B. “Doping Kart”tan kimler faydalanabilir?
İlköğretim 2. Sınıftan 12. Sınıfa kadar olan tüm öğrenciler ile her branştan öğretmenler ve veliler bu sistemden faydalanabilir.
C. “Doping Kart”ın kullanım süresi ne kadardır?
Büro Memur-Sen üyelerine ücretsiz olarak verilecek “Doping Kart” yalnızca 1 aylık kullanım süresine sahiptir.
www.elektronikkitapci.com web sitesi üzerinden indirimli olarak yapılacak Tablet PC ve diğer ürünlerin alımlarında ise “Doping Kart” süresi 1 yıla otomatik olarak uzatılır.
Tablet Bilgisayar;
A. Verilecek olan tablet bilgisayarların markası nedir?
Hediye olarak verilecek olan tabletlerin markası Exper’dir.
B. Verilecek olan tablet bilgisayarın özellikleri nelerdir?
· ROCKCHIPS RK2906 CORTEX A8 CORE (1.0 GHZ )
· ANDROID 4.0
· 7” 16:9 (800 X 480), Capacitive, Multi touch
· 512 MB DDR III
· NAND FLASH 4 GB ve 4 GB Micro SD Kart Hediye
· WLAN 802.11 b/g/n
· Batarya 3000mAh/3.7v
· Speaker 1Wx1, kulaklık 1, mikrofon 1
· 194.1”120”12.5, 0.69 kg
· G Sensor, Accelermeter, USB 2.0 MicroSD Card
· Ön Kamera 0.3 megapixel
C. Tablet bilgisayarların arızalanması durumunda nereye başvuracağım?
Tablet bilgisayarlar ile yaşayabileceğiniz sorunlar ve arızalar için Exper bilgisayarın 250 noktadaki geniş servis ağından garanti süresi olan 2 yıl süre ile faydalanabilirsiniz.
ADSL İnternet;
A. Abonelik süresi ne kadardır?
ADSL internet aboneliği 12 aydır.
B. Aylık kota uygulaması var mı?
Evet, toplam 8 Mbps’ye kadar 4 GB kota vardır.
C. Kota aşımı ücretlendirilmesi nasıl yapılıyor?
4 GB limitli paketlerde limit aşım olmamakta, limit dolduğunda diğer ay’a kadar kapalı kalmaktadır (Ancak ek kota için ek paket alınabilir.) Bunun yanında kullanım isterseniz MB başına limit aşım ücreti 0,0093 TL dir.
D. ADSL modem ücretsiz olarak veriliyor mu?
Hayır verilmiyor. Modemi ister ücretli, isterseniz dışarıdan temin edebilirsiniz.
E. Çocukların internet kullanımında içerik ve güvenlik sınırlamaları mevcutmudur?
Ayıplı içerik, sahte uygulamalar ve diğer güvensiz, uygunsuz kullanımlar için Eğitim Sistemi içerisinden bağlantıda gerekli ayıklama yapılmaktadır. Ancak Genel kullanım için “Aile Koruma Programı” ile takip sağlanabilir.
Mobil İnternet;
A. Abonelik süresi ne kadardır?
Mobil internet abonelik süresi 24 aydır.
B. Aylık kota uygulaması var mı?
Evet, toplam 4 GB kota vardır.
C. Kota aşımı ücretlendirilmesi nasıl yapılıyor?
Kota aşımı 0,5 TL/ 10 MB olarak ücretlendirilir. Kota aşımı durumunda paket dönemi içerisinde yapacakları data kullanımlardan dolayı en fazla 100 TL ücret ödeyebileceklerdir. Aylık Mobil İnternet (Vodemnet) paketlerinde ay içinde kullanılmayan MB/GB miktarı bir sonraki aya devretmez.
D. Kota dolduğunda uyarı vb gibi yüksek faturaları önleyici bir sistem var mıdır?
Aktivasyon usulü ile çalışacak sistemde ay içerisinde 4 GB kota dolduğunda kullanım diğer ay’a kadar kapatılabilmektedir. Buna ilaveten kota dolmadan önce gerekli uyarılar SMS yoluyla yapılmaktadır.
E. Eğitim içeriği günlük düzenli ders çalışan bir öğrenci için 4 GB kota yeterlimidir?
Görsel ve sesli anlatımlar, deneme sınavları, testler ve diğer uygulamaları her gün düzenli olarak kullanan öğrencilerin ders çalışma süreleri de göz önünde bulundurularak bu kotayı doldurmaları zordur. Ancak internet üzerinden film, dosya vs. indirilmesi halinde kota kısa sürede dolabilir.
F. 3G modem cihazı (Vodem) ücretsiz olarak veriliyor mu?
Hayır verilmiyor. Vodem cihazı isterseniz 80 tl ek ücret ödemelisiniz.
Genel Sorular
· Evimde ADSL var, Kampanyadan faydalanabilmem için ne yapmam gereklidir?
İsterseniz Mobil internet alabilir, yada evinizdeki ADSL aboneliğinize son vererek Vodafone Net Biri ADSL abonesi olabilirsiniz.
· ADSL ve 3G Mobil İnternet istemiyorum. TABLET PC ve Eğitim İçeriği alabilirmiyim?
Evet. Eğitim İçerikli TABLET PC’yi Büro Memur-Sen veya Bem-Bir-Sen üyesi olma avantajı ile 359 TL yerine 229 TL’ye alabilirsiniz.
· 3 Çocuğum var hepsi için bu avantajlardan faydalanabilirmiyim?
Evet. ADSL abonesi veya 2 adet 3G Mobil internet alarak bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Yada daha hesaplı olan 1 adet ADSL aboneliği ile evde internet imkanı sağlayıp kalan 2 çocuk için www.elektronikkitapci.com adresinden 359 TL yerine 229 TL ödeyerek eğitim içerikli TABLET PC satın alabilirsiniz.
· Benim ADSL ve TABLET Bilgisayarım var sadece eğitim içeriğini alabilirmiyim?
Bu altyapılar varsa sadece Doping KART’ı Büro Memur-Sen üyesi olma avantajı ile %50 indirimli alabilirsiniz.
· Öğrenci olan akrabam için bu avantajdan faydalanabilirmiyim?
Her üye için sadece 1 kişiye hediye kampanya gönderilebilmektedir.
 
Detaylı Bilgilere Aşağıdan Ulaşabilirsiniz.
 
Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. 8 Mbps’e kadar hız seçeneklerinde abonenin alacağı hız garanti edilmemekte olup, abonenin telefon hattının uygunluğuna ve santrale olan mesafesine bağlı olarak 8 Mbps’e kadar alabileceği en yüksek hızda hizmet verilecektir. 8 Mbps ve 16 Mbps hız seçeneği abonenin bağlı olduğu santralin teknik özellikleri uygun olduğu takdirde sağlanacaktır. 8 Mbps ve 16 Mbps hzı seçeneklerinin teknik olarak verilememesi halinde, en uygun hız teklif edilerek abonenin kampanya koşullarından yararlanması sağlanır. Abonenin bu kampanyadan faydalanabilmesi için 31 Aralık 2012 tarihine kadar BiRi ADSL hizmetini aktive ettirmesi gerekmektedir. 31 Aralık 2012 tarihinden sonra yapılan aktivasyon taleplerinde abone kampanyadan faydalanamaz. Abonenin 8 Mbps’e kadar 4 GB limitli paketi seçmesi halinde ADSL hizmeti aktivasyon tarihinden itibaren 12ay boyunca ücretsizdir. 12. ayın sonunda aboneye aylık tarife ücretleri uygulanacaktır. 8 Mbps’e 4 GB
limitli paketlerde limit aşım ücreti ayrıca faturalandırılacaktır. MB başına limit aşım ücreti 0,0093 TL dir. Kampanya kapsamında ücretsiz olarak sunulan 8 Mb’e kadar 4 GB Limitli paketlerinin kota aşım bedelleri kota aşımı durumunda aboneye faturalandırılacaktır. Faturalanacak aylık toplam ücret (aylık ücret + limit aşım ücreti), vergiler dahil 8 Mbps ‘a kadar hızlarda 79 TL’yi aşmayacaktır. 8 Mbps’a kadar limitli hız seçeneklerinde abonenin aylık aşan veri kullanım (download) miktarı max.79 TL bedele ve 25 GB Adil KullanımNoktasına (AKN) ulaşınca, ayın geri kalan günleri için download hızı 3 Mbps olarak uygulanacaktır. Dönem sonunda tekrar normal hızda hizmet verilmeye başlanacaktır. Bu kampanya dahilinde hız ve limit düşürülemez, sadece yükseltilebilir. Yüksek hız ve limit, hıza göre değil tarifedeki ücretine göre değerlendirilir. Abonenin satın aldığı Bilgisayar ürününü iade etmesi durumunda, abone ADSL hizmetini almaya devam ettiği takdirde standart ücret üzerinden faturalanmaya başlanır veya abonenin isteği doğrultusunda BiRi ADSL hizmeti de sona erdirilir. Kampanya kapsamında 24 TL olan Aktivasyon Ücreti alınmayacaktır. Abone modemi Vodafone Net’den alıyorsa, modem kurulumu isteğe bağlı olup, 20 TL modem kurulum ücreti bir kereye mahsus faturalanacaktır. Modem kurulum ücreti kesilecek ilk faturaya yansıtılır. Abonenin Vodafone Net’ten modem alması halinde kampanya kapsamında abonelik süresi boyunca modemi ücretsiz kullanım hakkı olacaktır. Abonenin, Kredi Kartı ile ADSL hizmet bedeli ödemelerini gerçekleştirmesi halinde modem depozito bedeli alınmamaktadır. ADSL hizmet bedeli ödemelerinin Abone tarafından kredi kartı dışında bir ödeme kanalı ile yapılması halinde 50 TL modem depozito bedeli ilk ay faturası ile Abone’den alınacaktır. Kampanya dahilinde verilen modemler Vodafone Net’e ait olup, abonelik sona erdiğinde 3 hafta içerisinde Vodafone Net’e aynen iade edilecektir. Modem iade edilmediği takdirde, daha önce alınmış olan 50 TL modem depozito bedeli iade edilmeyecek ve 10 TL fark faturası kesilecektir. Modem depozito bedeli alınmamış Kredi Kartı sahiplerine ise 60 TL modembedeli yansıtılacaktır. Vodafone Net aboneye verilecek modemin markası ve kampanya kapsamında uygulanan tarifeler dışındaki ücretlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
cihaz kampanyası “Kampanyaya Özel Aylık 1 GB Hesabını Bilen Paket” ile birleştirilecek olup, kampanya kapsamında 6 fatura dönemi boyunca aboneler, her fatura dönemi, hediye Aylık 1 GB Hesabını Bilen İnternet Paketini kullanabileceklerdir. Aboneler, 6. fatura dönemi sonunda 1 GB paketin indirimsiz fiyatı olan aylık 29 TL üzerinden ücretlendiriliyor olacaklardır
Kampanya kapsamında sunulan paketin aylık kullanımının 1 GB’lik limite ulaşması durumunda, fatura dönemi sonuna kadar abonelerin internet erişimi sonlandırılacaktır ve paket aşım ücreti uygulanmayacaktır. Ancak aboneler aynı dönem içerisinde tekrar internete bağlanmak isterlerse, saatlik, günlük ya da haftalık internet paketlerinden satın alabilirler, bu durumda internet paket ücreti ilgili fatura döneminde ücretlendirilecektir. Kampanya kapsamında 6 fatura dönemi boyunca, m.facebook.com sayfasına erişim ücretsizdir. Ücretsiz verilen hizmet sadece m.facebook.com adresini kapsamaktadır. m.facebook’a ait URL’ler üzerinde çalışan profil gezme, durum bilgisi güncelleme, resim yükleme görüntüleme, mesaj gönderme gibi tüm aktiviteler ücretsiz kullanılabilecektir. m.facebook’ta yer alan, m.facebook dışı sunuculara bağlanarak çalışan üçüncü parti uygulamalar (resim, oyun, video vb) 1 GB Hesabını Bilen Paket üzerinden ücretlendirilecektir.
Kampanya bitiminde m.facebook.com sayfasına ücretsiz erişim paketi sonlanacaktır. Abone kampanyadan çıkmadığı sürece ilk abonelik tesisi için Özel İletişim Vergisi (ÖİV), Telekomünikasyon Kurumu ruhsat ücreti ve kullanım vergisi aboneye yansıtılmaz. Kampanya süresi bittikten sonra abone başka bir kampanyaya giriş yaparsa yeni kampanyanın kuralları ve şartları geçerli olur. Kampanya süresi boyunca abone aynı GSM no ile aynı anda başka bir kampanyaya daha katılamaz. İlgili fatura dönemi içerisinde paket kapsamında kullanılmayan kapasite bir sonraki aya devretmez. Vodafone 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Vodafone, tarife/paket/kampanya özelliklerinde ve ücretlendirmesinde
 
Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkını saklı tutar. İlgili paket, fatura dönemi içerisinde iptal edilmediği sürece, otomatik olarak yinelenir. İlgili paketin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir. Paket sadece yurtiçi kullanımları için geçerlidir. Yurtdışında kullandığınız veri GPRS uluslararası dolaşım tarifesi (standart roaming tarifesi) üzerinden ücretlendirilir. Bir GSM numarası sadece bir kere kampanyadan yararlanabilecektir. Bireysel müşteri numarasına bağlı sadece 1 abonelik (GSM numaraları) aynı anda kampanyadan yararlanabilir.
Ayrıntılı bilgi için; vodafone.com.tr
 


AKILLI EĞİTİM TEKNOLOJİLERİ ve DİJİTAL YAYINCILIK
Huzur Mah. Cevizlidere Cad. No: 101/7 Çankaya/ANKARA
Telefon : 444 3 125
Faks : +90 312 475 35 38
E-Posta bilgi@akilliegitim.com.tr
Tüm hakları saklıdır © 2014